Rejestracja Logowanie

Fortuna czy Betclic? Którego bukmachera wybrać? 14.04.2022 12:19

W Polsce coraz częściej powstaje jakiś nowy bukmacher, który szczyci się atrakcyjną ofertą i bonusami. Od lat jednak w naszym kraju są sprawdzone firmy, których z dużą chęcią używa cała masa klientów. W ich gronie na pewno znajdują się Fortuna i Betclic, które posiadają wiele argumentów ku temu, by być w górnej części zestawienia na najlepszego bukmachera w naszym kraju. Jak jednak wypada ich oferta na tle bezpośredniego przeciwnika? Porównajmy tych dwóch bukmacherów.


Gdzie większy bonus na start?


Nowi gracze zazwyczaj patrzą na bukmachera poprzez pryzmat lepszej oferty bonusowej przy rejestracji i pierwszym depozycie. Gdzie więcej dają, tam on chętnie się zarejestruje. Jak to wygląda w przypadku Fortuny i Betclic? Ta pierwsza oferuje fortuna bonus bez depozytu aż do 2720 PLN od rejestracji i pierwszych dwóch depozytów. Jest to jedna z najwyższych ofert na start. W skład tego wchodzą bonus bez ryzyka do 600 PLN, bonus od 2 depozytu aż do 2100 PLN, a także darmowy zakład w wysokości 20 PLN w postaci punktów.


Betclic na start przyznaje nowym graczom bonus w wysokości 200 PLN bez ryzyka. Wygrana oznacza zgarnięcie dużej puli. Porażka to zwrot 100 % stawki w postaci freebetów. Jednak jest to jedyny taki bonus. W porównaniu do Fortuny niewątpliwie wygląda to dosyć ubogo.


fortuna bonus bez depozytu


Bonusy dla stałych klientów


Jeśli chodzi o promocje dla dawniej już zarejestrowanych graczy, to oferta jest bardzo szeroka i można w niej wybierać dosyć długo. Fortuna daje graczom bonus AKO, a więc im więcej zdarzeń na kuponie, tym większy bonus i większa pula. Gra bez podatku w postaci zakładów przedmeczowych, jak i Happy Hours w konkretnych dniach i godzinach. Uzbierane punkty w zakładach przez gracza może on wymieniać na różnego rodzaju bonusy w postaci darmowych zakładów, bonusów od depozytu. W ofercie znajdują się takie promocje jak EKSPERT czy też SUPEROFERTA. Poza tym bukmacher Fortuna organizuje Mistrzostwa Typerów, gdzie do wygrania są bardzo wartościowe nagrody.


Bonusy AKO


Betclic w swojej ofercie dla stałych graczy ma również bonus AKO, jednak tutaj swoją wygraną można zwiększyć aż o 120 %. Fortuna ma bonus raptem do 50 %. Istnieje oferta super kursów, gdzie na najważniejsze wydarzenia dnia podwyższane są kursy bukmacherskie na dane drużyny. Bardzo korzystnie wygląda oferta cashout. W zależności od powodzenia kuponu stawka jest mniejsza, czy większa, ale możemy wypłacić sobie część swojej wygranej. Swój kupon możemy oglądać w Betclic TV. Wystarczy tylko posiadać środki na koncie. Brak wartościowej oferty w danym dniu oznacza, że możemy przejść do gier karcianych i tam pomnożyć swój depozyt. W poszczególnych okresach obrót daną w regulaminie promocji kwotą może dać nam freebet na zakłady sportowe. 


Oferta jednego, jak i drugiego bukmachera niewątpliwie jest bardzo szeroka i tylko konkretny gracz wybierze sobie bukmachera, gdzie będzie grać. Fortuna bonus bez depozytu chyba jednak przechyla szalę zwycięstwa na swoją stronę. Wysoka oferta i niezbyt skomplikowane w tym przypadku warunki obrotu sprawiają, że wiele graczy zagląda właśnie tam.

Fortuna czy Betclic? Którego bukmachera wybrać?