Rejestracja Logowanie

Gdzie oglądać mecze w internecie? 23.10.2020 10:27

Żaden kibic nie chce pominąć ważnego wydarzenia sportowego, w którym bierze udział jego drużyna. Na potrzeby tego coraz więcej platform umożliwia nam obejrzenie ważnych wydarzeń sportowych nie tylko na żywo, jako live, lecz także w późniejszym czasie jako wideo do odtworzenia. W tym artykule zaprezentujemy Ci najpopularniejsze platformy, które umożliwiają przeżywanie sportowych emocji w zaciszu własnego domu.


Nie ograniczaj się do jednej z nich, każda oferuje coś innego. Różnice między platformami mogą być znaczące. Niektóre oferują tylko transmisję wydarzeń sportowych, na innych możesz znaleźć oprócz meczu także swój ulubiony serial. Kilka z tych platform ma zakładkę „zakłady bukmacherskie”, a inne rekompensują to dużą ilością dyscyplin sportowych, oprócz standardowych wydarzeń sportowych, możesz znaleźć na nich także miejsca poświęcone sportom wirtualnym, które są wyjątkowo popularne w obecnej sytuacji.


Platformy telewizji online


Player.pl jest pierwszą z platform, którą Ci zaprezentujemy. Player posiada specjalną kategorię „sport” poświęconą fanom sportowych emocji! Player jest jedną z tych platform, na której nie tylko obejrzysz mecz, ale i ulubiony serial. Player jest skierowany do użytkowników w każdym wieku.

CANAL+ online promuje się jako najlepsza sportowa oferta na rynku. Gwarantuje on możliwość obejrzenia wielkich sportowych wydarzeń na żywo i dostęp do najpopularniejszych światowych lig. Canal+ oprócz meczów, umożliwi Ci także obejrzenie premiery filmu.

Ipla jest serwisem rozrywki internetowej wyjątkowo popularnym w ostatnim czasie. Ipla jest skierowana nie tylko do fana sportu, ale i fana rozrywki telewizyjnej.


STS TV i Fortuna TV, czyli telewizja od bukmacherów


Sts tv jest stroną poświęconą tylko wydarzeniom sportowym, w przeciwieństwie do Ipli czy Playera, które posiadają także inne treści. To na Sts tv możesz skorzystać z takich kategorii jak: zakłady bukmacherskie, zakłady live, sporty wirtualne czy betgames. Na Sts tv jest dostępnych aż 29 dyscyplin sportowych, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Fortuna tv podobnie jak Sts tv ma takie kategorie jak zakłady bukmacherskie, zakłady live czy wirtualne sporty. Fortuna jest także skoncentrowana na wydarzeniach sportowych.

Sport.tvp.pl podobnie jak Sts tv i Fortuna tv jest skupiony na wydarzeniach sportowych, jednak nie znajdziemy tam takich rzeczy jak zakłady bukmacherskie czy betgames. Umożliwia on retransmisje.

Gdzie oglądać mecze w internecie?