Rejestracja Logowanie

Legalne zakłady bukmacherskie na żywo w Polsce 17.02.2021 10:19

W kontekście gry u bukmacherów online ważna jest szeroka i zróżnicowana oferta. Najlepsze polskie firmy bukmacherskie wiedzą, że nowych klientów mogą przyciągnąć również dzięki zakładom na żywo. Tego typu gra polega na obstawianiu konkretnych zdarzeń już w trakcie trwania spotkań sportowych. Kursy dla poszczególnych zdarzeń live zmieniają się na bieżąco, w zależności od tego, co dzieje się na boisku. Który z polskich bukmacherów posiada najlepszą ofertę zakładów na żywo?

Zakłady na żywo w PZbuk

Firma Polskie Zakłady Bukmacherskie posiada rozbudowaną i ciekawą ofertę zakładów live. Co więcej, dzięki intuicyjnemu interfejsowi strony internetowej oraz aplikacji mobilnej PZbuk, korzystanie z oferty na żywo jest bardzo przyjazne. Podstrona z zakładami live jest podzielona na osobne kategorie, w których znaleźć można aktualnie dostępne zdarzenia z poszczególnych dyscyplin sportowych.

Dzięki funkcjonalności PZbuk można łatwo obstawiać na żywo między innymi mecze piłki nożnej, pojedynki tenisowe czy spotkania siatkarzy. Istnieją również zakłady live dla wydarzeń e-sportowych. Znaleźć tam można mecze w grach CS, DOTA i LOL.

PZbuk daje swoim klientom możliwość podglądu na żywo statystyk meczowych. Dzięki tej funkcji, gracz może z łatwością dokonywać wyborów w trakcie obstawiania kolejnych zakładów live. Bardzo przydatnym dodatkiem jest też kalendarz na żywo, dzięki któremu można sprawdzić daty i godziny rozpoczęcia poszczególnych spotkań sportowych.

Oferta zakładów na żywo w PZbuk jest stale rozbudowywana, zatem warto na bieżąco śledzić aktualnie dostępne kursy i zdarzenia.

Betclic na żywo

Oferta zakładów live u legalnego polskiego bukmachera Betclic również zasługuje, by o niej wspomnieć. Zarówno na stronie internetowej bukmachera, jak i w jego aplikacji mobilnej, można bez trudu obstawiać zdarzenia na żywo.
Zakładów live w Betclic jest całkiem sporo, a do tego bukmacher udostępnia też aktualne statystyki meczowe. Zmieniające się na bieżąco kursy sygnalizowane są dwoma kolorami. Zielone podświetlenie oznacza kurs rosnący, zaś kolor czerwony należy interpretować jako malejący kurs.
W Betclic zakłady na żywo są dostępne we wszystkich najważniejszych dyscyplinach sportowych. Brakuje jednak wygodnego kalendarza, takiego, jak w PZbuk. To on sprawia, że oferta live PZbuk wydaje się być bardziej przystosowana pod klientów zakładów bukmacherskich.

Zakłady na żywo BetFan live

W przypadku zakładów bukmacherskich BetFan, oferta na żywo jest również dość dobrze rozbudowana. Warto wspomnieć, że u tego legalnego bukmachera obstawiać można często niszowe ligi piłkarskie. Choć zdecydowanie rządzą jednak najbardziej popularne wydarzenia, które przyciągają większą liczbę zainteresowanych.
Zakłady live w BetFan podzielone są na specjalne kategorie, po których można się łatwo i intuicyjne poruszać. Same obstawianie poszczególnych zdarzeń na żywo nieco traci na funkcjonalności. W porównaniu do PZbuk, kafelki z kursami są tutaj nieco mniejsze i bardziej kompaktowe. Przez co można omyłkowo kliknąć nie w ten kurs, który nas interesuje.
BetFan posiada również kalendarz wydarzeń live, co znacznie ułatwia zaplanowanie sobie dni i organizację czasu pod gry na żywo. Terminarz dostępny jest dzień dzisiejszy i kolejne 8 dni do przodu. W przypadku przyszłych spotkań sportowych można jeszcze dokonywać zakładów przedmeczowych. Gracz może też zapisać sobie interesujący go termin i czekać, aż dostępne będą zakłady live.
Legalne zakłady bukmacherskie na żywo w Polsce