Rejestracja Logowanie

Legalni bukmacherzy w Polsce 10.01.2019 13:45

Ustawa hazardowa, która zasiała ziarno niepewności wśród bukmacherów jest coraz bardziej przez nich akceptowana. Z datą jej wejścia w życie z Polski musiało się wynieść naprawdę sporo zakładów bukmacherskich co na pewno osłabiło ten rynek.


Firmy, które zostały zyskały co prawda nowych klientów, jednak nowa ustawa narzuca na nich podatki, które muszą płacić. Z dniem wejścia nowej ustawy w życie na rynku pozostało tylko 7 bukmacherów, co ciekawe na początku 2019 roku, firmy, które mogą legalnie przyjmować zakłady bukmacherskie jest 14.


Co prawda nie wszystkie jeszcze funkcjonują ale mają pozwolenie na przyjmowanie zakładów, więc w niedalekiej przyszłości wszyscy powinni poznać ich ofertę.


Legalni bukmacherzy w Polsce


efortuna.pl - jest to firma, która jest na rynku już naprawdę długo i jest ona zdecydowanie numerem 1. Nie chodzi tutaj tylko o liczbę osób, która ją odwiedza ale także o to jaką posiada ofertę i jak dobrze działa system. W systemie brane są takie uwagi jak wpłaty i wpłaty, a także kontakt z pomocą itd.


totolotek.pl - bodajże najstarsza firma na rynku i niestety ale odbiega ofertą od Fortuny, jednak dalej można tam znaleźć ciekawe zakłady, które są godne polecenia.


etoto.pl - bardzo nowa marka na rynku, która próbuje się wedrzeć na podium jeśli chodzi o polskie podwórko bukmacherskie. Na razie wychodzi jej to różnie, jednak Hajto, Borek i Kołtoń na plakatach zdobywają coraz większą falę fanów tej marki.


iforbet.pl - zaczynali przyjmować zakłady internetowo, jednak z czasem mają plan wejść także w świat punktów stacjonarnych co może trochę namieszać na rynku.


lvbet.pl - bardzo znana firma, która ma swoją rzeszę fanów i stałych uczestników zakładów bukmacherskich.


sts.pl - zaraz po fortunie druga marka na polskim rynku. Jest ona bardzo solidna, a także posiada bardzo ciekawe zakłady w swojej ofercie jak na przykład 2 liga polskiej piłki siatkowej.


milenium.pl - także dość stary bukmacher, który zaczyna być podobny do totolotka.


totalbet - bardzo nowy bukmacher, który na razie nie posiada punktów stacjonarnych.


pzbuk - podobnie jak jego poprzednik, jest to firma, która dopiero próbuje wejść na rynek.


betclic - bardzo znana marka na rynku, która wraca na rynek polski. Bardzo dużo osób czekało na ten powrót i na pewno jeszcze namiesza na tym rynku, jeśli chodzi o ilość przyjętych zakładów.


eWinner - jeszcze nie ruszył ale licencje już posiada.


betfan - licencja została im już nadana jednak ciągle czekają z uruchomieniem sprzedaży.


Typiko - bukmacher jeszcze nie wystartował, zobaczymy co pokażą w przyszłości.


Traf - jeszcze nie ruszył ale licencje już posiada.

Legalni bukmacherzy w Polsce