Rejestracja Logowanie

Lottopark z ekspansją na rynek holenderski 25.11.2019 11:37

Totalizator Sportowy przez długi czas bronił się przed wejściem do internetu. Przez kilka lat kupony na loterię można było wysyłać tylko w naziemnych kolekturach. Ostatni rok przyniósł jednak dynamiczne przeniesienie tego typu rozgrywki do sieci. Stało się to dzięki pośrednikom, którzy umożliwiają wysłanie kuponów online. Jedną z firm, która to umożliwia jest LottoPark.

LottoPark wystartował w 2017 roku rozpoczynając swoją ekspansje od Wielkiej Brytanii. To tam firma pośredniczyła w sprzedaży kuponów m.in. eurojackpot czy mega milions. Marka przez rok zbudowała duże zaufanie i zbierała wiele pozytywnych recenzji. W 2018 roku postanowiła rozszerzyć swoją działalność na kilka innych rynków. LottoPark pojawił się w Niemczech, Portugalii, Hiszpanii i Szwecji. Atutem firmy był fakt, że nie tylko pozwalała ona na grę w lokalnych loteriach. Użytkownicy mogli także wziąć udział w grach organizowanych w innych krajach.

Kolejny rok był milowym krokiem dla firmy z Wielkiej Brytanii. Marka postanowiła wejść na rynki polski i czeski. W Polsce LottoPark pozwala na udział we wszystkich grach prócz zdrapek. Możemy więc zagrać w MultiMulti, Lotto Plus, Mini Lotto czy popularne Keno. W ostatnich latach Polska dołączyła także do europejskiej gry liczbowej Eurojackpot i również w tych rozgrywkach nasi rodacy mogą wziąć udział.

Najnowszym rynkiem dla hazardowego potentata jest Holandia. Tutaj nowością było udostępnienie użytkownikom loterii euromilion online. Działa ona na podobnej zasadzie co wspomniany już eurojackpot. Najwyższa wygrana w historii tej loterii padła w 2014 roku wtedy to jedne z graczy wzbogacił się aż o 284 miliony euro.

Lottopark z ekspansją na rynek holenderski