Rejestracja Logowanie

Najlepsze automaty w torbie Świętego Mikołaja 03.02.2021 21:15

Automaty do gier online, które są utrzymane w klimacie świątecznym, uzupełniają standardową rozgrywkę o dodatkowy urok. Motyw choinki, Mikołaja, reniferów i prezentów nie jest obcy twórcom oprogramowania kasynowego i co roku zaskakują oni swoich fanów nowymi pomysłami na przedstawienie dobrze znanego tematu w nowej formie. Sprawdźmy, jakie są najciekawsze automaty świąteczne w torbie Świętego Mikołaja, które zapewnią nie tylko przyjemną zabawę, ale także satysfakcjonujące wygrane.

Fruit Shop Christmas Edition (NetEnt)

NetEnt postanowił wydać nową wersję gry Flowers Christmas i tym razem, zamiast kwiatów umieścił na bębnach soczyste owoce. Maszyna tej gry automaty owoce o wymiarach 5×3 została umieszczona na zimowym tle. Z jednej strony do graczy uśmiecha się bałwan, a z drugiej znajduje się ośnieżona choinka. Symbole owoców zostały umieszczone w przezroczystych kostkach lodu, a niebieskie symbole karciane oprószono śniegiem.

W grze Fruit Shop Christmas Edition nie pojawiają się ani symbole Scatter, ani specjalne bonusy. Zamiast tego gracze są nagradzani darmowymi spinami z dwukrotnym mnożnikiem oraz symbolem Wild, który jeżeli pojawi się na wygrywającej linii, również podwaja wygraną.

Fruit Shop Christmas Edition od NetEnt to doskonały automat online, który pozwala zachować wysokie emocje w grze – gracz nigdy nie wie, kiedy uruchomi się runda darmowych spinów, jednak ma to miejsce całkiem często. O ile darmowe spiny nie zawsze prowadzą do wielkich wygranych, ale na pewno sprawiają, że cała rozgrywka jest bardziej interesująca i trzymająca w napięciu.

Ghosts of Christmas (Playtech)

Czas na spotkanie prawdziwych świątecznych duchów. Automat Ghost of Christmas, wydany przez firmę Playtech, został zainspirowany książką Opowieść wigilijna autorstwa Charlesa Dickensa. Playtech wykonał doskonałą pracę, wydając ten automat, i robi on wrażenie już od pierwszego uruchomienia. Co prawda nie jest to optymistyczny slot, z którego emanuje świąteczna radość, ale tego właśnie można oczekiwać od opowieści o trzech duchach świąt, które odwiedzają samotnego Scrooge’a.

Maszyna zbudowana z 5 bębnów przedstawia dość ponury obraz świąt, jednak Playtech wynagrodził to hojnymi prezentami. W darmowej grze Marley można wygrać 15 darmowych spinów, które można uruchomić ponownie aż do 25 bezpłatnych obrotów. RTP gry jest dość niskie i wynosi zaledwie 92,33%, jednak dzięki kolejnej grze bonusowej Pick and Click gracz może poprawić sobie humor i wybrać jedną z nagród ukrytych za nagrobkami.

Christmas Santa (Max Win Gaming)

Christmas Santa to kolorowa i mało wymagająca gra, idealna na błogi okres świąt. W ramach prezentów przyznaje graczom mnożniki do 30x, a także grę bonusową z kołem fortuny, w której główną nagrodą jest 30000-krotność zakładu! Maszyna została umieszczona na tle ośnieżonego lasu, a na graczy przez cały czas gry spogląda tytułowy bohater. Christmas Santa to automat wideo z pięcioma bębnami i 3125 sposobami na wygraną. Ten automat charakteryzuje wysoka zmienność oraz RTP na poziomie 96,24%.

Merry Xmas (Play’n GO)

Automat Merry Xmas of Play’n GO przedstawia wszystko to, co w świętach najpiękniejsze. Na bębnach pojawiają się symbole Mikołaja, grzanego wina, dzwonków, świec, reniferów, bombek czy cukrowych lasek. Wszystko to w otoczeniu śniegu i światełek. Play'n GO podniosło poprzeczkę świątecznych automatów do gry na wysoki poziom i pomimo tego, że gra została wydana w 2014 roku, wciąż cieszy się dużą popularnością wśród graczy, którzy poszukują automatu w typowo świątecznym klimacie.

Gra Merry Xmas została wyposażona w ciekawą funkcją bonusową. Symbol Wild posiada także opcję mnożnika. Najwyżej płatnym symbolem jest Święty Mikołaj, ale jeżeli na linii wygrywającej pojawi się z symbolem Wild, może on pomnożyć wygraną nawet 5-krotnie. Zdobycie takiej wygranej w połączeniu z funkcją Gamble, za pomocą której można ją pomnożyć przez 4, to naprawdę duży potencjał wygranej. RTP tego automatu wynosi 95.79%.

Aloha! Christmas (NetEnt)

A może warto spędzić święta na hawajskiej plaży? Aloha! Christmas Edition to remake i ulepszenie oryginalnej gry Cluster Pays z 2016 roku. Tym razem uśmiechnięty Tiki w czapce Mikołaja wita graczy z jeszcze większym zestawem bębnów, mnożnikami Wild, tajemniczymi symbolami, losowymi Sticky Win Respins i dwoma trybami Tiki Bar Free Spins.

Aloha! Christmas Edition to automat o siatce o wymiarach 6×6 z trybem wypłaty Cluster Pays. Oznacza to, że nie ma tu tradycyjnych linii wygrywających, a wypłaty są przyznawane za klastry złożone z dziewięciu lub więcej pasujących symboli. Gra charakteryzuje się średnią zmiennością z RTP na poziomie 96,00%.

NetEnt wprowadził kilka zmian do świątecznej edycji swojej niezwykle popularnej gry Aloha! co sprawia, że jest to interesujący automat, który można porównać do oryginału. Na uwagę zasługuje także zwiększony potencjał wygranej w pojedynczym obrocie.Najlepsze automaty w torbie Świętego Mikołaja