Rejestracja Logowanie

Arkadiusz Miik w Marsylii ! 05.02.2021 21:20

W końcu się udało. Po wielu miesiącach spędzonych na trybunach w Neapolu i odsunięciu od rozgrywek Serie A i Ligi Mistrzów i ogromnej frustracji, polski napastnik zmienił klub i przeniósł się do drużyny dziesięciokrotnego mistrza Francji.

Tym samym saga transferowa z udziałem naszego reprezentanta dobiegła końca z czego najbardziej ciesza się francuscy fani. Prezes Napoli, Aurelio De Laurentiis w końcu przestał rzucać kłody pod nogi polskiemu napastnikowi i pozwolił odejść.Arkadiusz Miik w Marsylii !

Najlepsze automaty w torbie Świętego Mikołaja 03.02.2021 21:15

Automaty do gier online, które są utrzymane w klimacie świątecznym, uzupełniają standardową rozgrywkę o dodatkowy urok. Motyw choinki, Mikołaja, reniferów i prezentów nie jest obcy twórcom oprogramowania kasynowego i co roku zaskakują oni swoich fanów nowymi pomysłami na przedstawienie dobrze znanego tematu w nowej formie. Sprawdźmy, jakie są najciekawsze automaty świąteczne w torbie Świętego Mikołaja, które zapewnią nie tylko przyjemną zabawę, ale także satysfakcjonujące wygrane.Najlepsze automaty w torbie Świętego Mikołaja

Jak przejść z zakładów na gry? 15.01.2021 10:24

Czy jesteś hazardzistą i nie wyobrażasz sobie swojej rozrywki bez zakładów lub gry na automatach? Nawiasem mówiąc, czy wiesz, że te dwa kierunki nazywane są swoimi interesującymi i specyficznymi terminami?

Na przykład, zakłady to obstawianie wyników określonych wydarzeń sportowych. To słowo pochodzi z angielskiego leksykonu i jest obecnie szeroko znane prawdziwym graczom. Oczywiście zakłady są różne, dlatego obok takiego pojęcia jak zakłady, zwyczajowo używa się słów kwalifikujących, na przykład sport, finanse, akcje itp. To właśnie ten dodatek mówi o obszarze, w którym mają miejsce zakłady i akcja. Uważamy, że wymyśliliśmy tę koncepcję.Jak przejść z zakładów na gry?

Poradnik w kasynie na 2021 03.01.2021 02:57

Fascynujący świat hazardu


Przemysł rozrywkowy związаny z grami hazardowymi szybko się rozwija. Codziеnnie na rynek wchodzą nowe kasyna оnline i starają się przyciągnąć jak najwięcej osób, dlatego każdy decyduje się grać w nowym lub pozostać w starym kasynie. Jeśli jednak nie spróbujesz, możesz stracić wiele miłych i lepszych rzeczy. Wiele nowych kasyn ma unikalne cechy i ma to wielki wpływ na komfort gry. Możesz rozwijać się i lepiej rozumieć świat hazardu. Poradnik w kasynie na 2021

Dlaczego warto grać w kasynie online? 27.12.2020 21:34

W internecie można znaleźć wiele różnych kasyn online, ale nie wszystkie z nich są czosnkowe i zapewniają graczom doskonałe warunki gry na żywo. Istnieją specjalne agregatory, które sprawdzają wszystkie kasyna online pod kątem chrupkości i tworzą listę najlepszych kasyn online, które oferują swoim klientom najlepsze warunki. Zapewniają również unikalne kody, a także indywidualne warunki rejestracji, które zwiększą początkowy depozyt o maksymalną możliwą kwotę. W tym samym czasie absolutnie wszystkie kasyna online są sprawdzane, zarówno nowe, które dopiero zaczęły prowadzić działalność hazardową, jak i liderzy rynku, którzy świadczą swoje usługi przez dość długi okres czasu.Dlaczego warto grać w kasynie online?

Huawei Mate 40 Pro z ładowaniem 50W 30.11.2020 01:12

Dzięki urządzeniom mobilnym, zwłaszcza smartfonom gry automaty obecne w kasynach online stały się dla nas jeszcze bardziej dostępne. To oczywiście nie wszystko, gdyż możemy także liczyć na świetne możliwości foto i wideo, dla gier online, pracy na różnych programach. Dzięki nowemu Huawei Mate 40 Pro będziemy mogli cieszyć się ładowaniem 50W.Huawei Mate 40 Pro z ładowaniem 50W

Kogo Jerzy Brzęczek powinien wziąć na Euro? 30.11.2020 01:10

Nie milkną echa ostatnich meczów Reprezentacji Polski pod wodzą Jerzego Brzęczka. Niestety kadra od dłuższego czasu spisuje się poniżej oczekiwań, dlatego żywe są dyskusje co należałoby zmienić, aby gra uległa poprawie. Na kilku pozycjach są zawodnicy, których trzeba sprawdzić przed Euro, ponieważ mogą wnieść nową jakość. Kogo Jerzy Brzęczek powinien wziąć na Euro?