Rejestracja Logowanie

Kogo Jerzy Brzęczek powinien wziąć na Euro? 30.11.2020 01:10

Nie milkną echa ostatnich meczów Reprezentacji Polski pod wodzą Jerzego Brzęczka. Niestety kadra od dłuższego czasu spisuje się poniżej oczekiwań, dlatego żywe są dyskusje co należałoby zmienić, aby gra uległa poprawie. Na kilku pozycjach są zawodnicy, których trzeba sprawdzić przed Euro, ponieważ mogą wnieść nową jakość. Kogo Jerzy Brzęczek powinien wziąć na Euro?

Kto awansuje do Ekstraklasy w sezonie 2020/2021? 30.11.2020 01:09

Obecny sezon w 1. Lidze jest wielką szansą dla wszystkich drużyn. Wszystko dzięki reformie, polegającej na rozszerzeniu Ekstraklasy do 18 drużyn, co oznacza awans trzech najlepszych ekip zaplecza. Sposób kwalifikacji będzie identyczny jak w sezonie 2019/2020. Bezpośredni awans zapewnią sobie mistrz i wicemistrz 1. Ligi a zespoły z miejsc 3-6 rozegrają między sobą baraże, których zwycięzca również będzie grać w przyszłym sezonie w Ekstraklasie. Które drużyny po 13 kolejkach mają największe szanse na awans?Kto awansuje do Ekstraklasy w sezonie 2020/2021?

VIA Play - Nowa platforma z ligą niemiecką! Co jeszcze w ofercie? 28.11.2020 01:43

Od sezonu 2021/2022 Bundesliga będzie transmitowana na platformie VIA Play. Nordic Entertainment Group przejmie prawa do rozgrywek, a to właśnie skandynawska firma streamingowa jest zgodnie z umową właścicielem VIA. Od końca sezonu 2024/2025 VIA jako jedyna platforma w Polsce będzie miała prawo do transmitowania rozgrywek. Tym samym w naszym kraju mecze niemieckiej piłki kopanej znikną z Eleven Sport oraz Canal + Sport. VIA Play - Nowa platforma z ligą niemiecką! Co jeszcze w ofercie?

Dziczek i Kupisz zagrają z Ronaldo? 28.11.2020 01:42

US Salernitana 1919 to mały, włoski klub ze słonecznego miasteczka Salerno, leżącego w Kampanii. Dlaczego polski kibic, powinien zwrócić uwagę na ten zespół? Powody są dwa. Po pierwsze Salernitana jest bardzo blisko awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej we Włoszech, czyli do Serie A. Po drugie w pierwszym zespole występuje dwóch Polaków - Patryk Dziczek i Tomasz Kupisz.Dziczek i Kupisz zagrają z Ronaldo?

Gdzie najlepiej oglądać mecze na żywo za darmo? 25.10.2020 18:50

W dzisiejszej dobie szeroko rozwiniętych możliwości internetowych bardzo duża liczba osób skłania się ku temu, aby mecze z wszelakich wydarzeń sportowych oglądać za pośrednictwem portali internetowych.Gdzie najlepiej oglądać mecze na żywo za darmo?

Gdzie oglądać mecze w internecie? 23.10.2020 10:27

Żaden kibic nie chce pominąć ważnego wydarzenia sportowego, w którym bierze udział jego drużyna. Na potrzeby tego coraz więcej platform umożliwia nam obejrzenie ważnych wydarzeń sportowych nie tylko na żywo, jako live, lecz także w późniejszym czasie jako wideo do odtworzenia. W tym artykule zaprezentujemy Ci najpopularniejsze platformy, które umożliwiają przeżywanie sportowych emocji w zaciszu własnego domu.Gdzie oglądać mecze w internecie?

W jaki sposób odróżnić licencjonowane automaty online? 22.10.2020 13:16

Duże zainteresowanie graczy automatami do gier online sprawia, że nisza hazardowa jest bardzo popularna. Wielu nieuczciwych dostawców korzysta z tego faktu. Wypuszczają oni na rynek nielicencjonowane oprogramowania do gier hazardowych w których możemy korzystać z gier takich jak na przykład poker czy Ruletka 77, których celem jest uniemożliwienie graczowi wygranej. W tym wpisie postaramy się wyjaśnić w jaki sposób możemy zweryfikować czy mamy do czynienia z uczciwym licencjonowanym slotem czy też może z oprogramowaniem bez żadnej licencji.

W jaki sposób odróżnić licencjonowane automaty online?