Rejestracja Logowanie

VIA Play - Nowa platforma z ligą niemiecką! Co jeszcze w ofercie? 28.11.2020 01:43

Od sezonu 2021/2022 Bundesliga będzie transmitowana na platformie VIA Play. Nordic Entertainment Group przejmie prawa do rozgrywek, a to właśnie skandynawska firma streamingowa jest zgodnie z umową właścicielem VIA. Od końca sezonu 2024/2025 VIA jako jedyna platforma w Polsce będzie miała prawo do transmitowania rozgrywek. Tym samym w naszym kraju mecze niemieckiej piłki kopanej znikną z Eleven Sport oraz Canal + Sport. VIA Play - Nowa platforma z ligą niemiecką! Co jeszcze w ofercie?

Dziczek i Kupisz zagrają z Ronaldo? 28.11.2020 01:42

US Salernitana 1919 to mały, włoski klub ze słonecznego miasteczka Salerno, leżącego w Kampanii. Dlaczego polski kibic, powinien zwrócić uwagę na ten zespół? Powody są dwa. Po pierwsze Salernitana jest bardzo blisko awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej we Włoszech, czyli do Serie A. Po drugie w pierwszym zespole występuje dwóch Polaków - Patryk Dziczek i Tomasz Kupisz.Dziczek i Kupisz zagrają z Ronaldo?

Gdzie najlepiej oglądać mecze na żywo za darmo? 25.10.2020 18:50

W dzisiejszej dobie szeroko rozwiniętych możliwości internetowych bardzo duża liczba osób skłania się ku temu, aby mecze z wszelakich wydarzeń sportowych oglądać za pośrednictwem portali internetowych.Gdzie najlepiej oglądać mecze na żywo za darmo?

Gdzie oglądać mecze w internecie? 23.10.2020 10:27

Żaden kibic nie chce pominąć ważnego wydarzenia sportowego, w którym bierze udział jego drużyna. Na potrzeby tego coraz więcej platform umożliwia nam obejrzenie ważnych wydarzeń sportowych nie tylko na żywo, jako live, lecz także w późniejszym czasie jako wideo do odtworzenia. W tym artykule zaprezentujemy Ci najpopularniejsze platformy, które umożliwiają przeżywanie sportowych emocji w zaciszu własnego domu.Gdzie oglądać mecze w internecie?

W jaki sposób odróżnić licencjonowane automaty online? 22.10.2020 13:16

Duże zainteresowanie graczy automatami do gier online sprawia, że nisza hazardowa jest bardzo popularna. Wielu nieuczciwych dostawców korzysta z tego faktu. Wypuszczają oni na rynek nielicencjonowane oprogramowania do gier hazardowych w których możemy korzystać z gier takich jak na przykład poker czy Ruletka 77, których celem jest uniemożliwienie graczowi wygranej. W tym wpisie postaramy się wyjaśnić w jaki sposób możemy zweryfikować czy mamy do czynienia z uczciwym licencjonowanym slotem czy też może z oprogramowaniem bez żadnej licencji.

W jaki sposób odróżnić licencjonowane automaty online?

Liga, liga i po lidze 01.07.2020 22:14

W iście ekspresowym tempie odbywają się kolejne ligowe kolejki w naszym kraju. Jeszcze nie tak dawno ekscytowaliśmy się walką o to, kto usadowi się w górnej części tabeli lub będzie bił się o utrzymanie, a już sezon wkracza w fazę ostatecznych rozstrzygnięć. Liga, liga i po lidze

Złote Rękawice Ekstraklasy - kto na nie zasłużył? 28.06.2020 16:27

Sezon Ekstraklasy zbliża się ku końcowi. Kto okaże się najlepszym bramkarzem tego sezonu? My już mamy swoje zestawienie!

6. Martin Chudy - 10 czystych kont


31-letni pochodzący ze Słowacji bramkach Górnika Zabrze jest w tym sezonie prawdziwą podporą zespołu z Zabrza. Golkiper zachowuje średnio czyste konto w co trzecim swoim meczu. Czy to dobry wynik? Patrząc na obecną dyspozycję Górnika to jak najbardziej. Jest to bowiem jedyny bramkarz w naszym zestawieniu reprezentujący barwy ekipy grającej obecnie w grupie spadkowej Ekstraklasy.

Złote Rękawice Ekstraklasy - kto na nie zasłużył?