Rejestracja Logowanie

Pasjonaci i obstawianie zakładów. 01.08.2019 15:25

Wielu pasjonatów sportu i obstawiania różnorakich wydarzeń sportowych, zastanawia się nad słusznością założenia konta na legalnym serwisie bukmacherskim. Należysz do grona tych amatorów? Nie wiesz jakiego operatora wybrać? Jakie korzyści płyną z rejestracji na wybranym serwisie bukmacherskim? Jakie promocje oferują operatorzy?

Aby dokonać właściwego wyboru należy przyjrzeć się wielu ofertom bookmacherów oraz ich usługom. W wyborze pomoże Ci poniższe zestawienie. 

Najbardziej znani i popularni legalni bukmacherzy.
Do grona najbardziej lubianych i popularnych bukmacherów można zaliczyć kilka prężnie rozwijających się serwisów. Operatorzy stale uzupełniają ofertę, przestawiając swoim użytkownikom coraz ciekawsze propozycje i usługi. Do najpopularniejszych przedsiębiorstw nalezą:
- Fortuna,
- Betclic,
- STS,
- Forbet,
- Totolotek,
- Milenium,
- wiele innych. 

Każdy z operatorów stara się przedstawić jak najbardziej atrakcyjna ofertę, dostosowując usługi i działania do wymagań i potrzeb graczy. Serwisy przyciągają nowych klientów tworząc opłacalną ofertę, ciekawą stronę internetową, aplikacje mobilne,  mnogość zakładów, wysokie kursy, a przede wszystkim korzystne kod promocyjne

Usługi poszczególnych operatorów - kody promocyjne.
Fortuna.
Fortuna to doświadczony operator posiadający wielu zadowolonych klientów. Serwis przedstawia starannie i szczegółowo przygotowana stronę oraz aplikację mobilną. Oferta zawiera wiele ciekawych zakładów, a także wysokie kursy, co podnosi rangę bukmachera. Dodatkową zaletą jest możliwość zawierania zakładów na żywo oraz śledzenia wyników w czasie realnym. Fortuna przyciąga nowych graczy bonusem powitalnym oraz innymi promocjami. Odpowiednio użyte kod promocyjne upoważnia do pobrania 20 zł bez wpłacania depozytu, 125 zł na zakład bez ryzyka, 100% od depozytu do 1000 zł, a także gwarantuje podwyższone kursy i bonusy do wygranej.

Betclic.
Betclic to od niedawna posiadający licencję na legalne zakłady bukmacher, który bardzo szybko zdobył rzesze swoich fanów. Ciekawie przygotowana oferta, opłacalne usługi, przejrzystość strony internetowej, jak również prosta rejestracja niewątpliwie zwracają uwagę graczy. Do pozytywnych stron operatora należy zaliczyć również bonusy i rabaty, które pozwalają odkryć zasoby operatora.
Użyte kod promocyjne upoważniają do odbioru:
- cashback - do 500zł
- Multi+ do 50% extra na zakłady AKO,
- podwyższonych kursów na najważniejsze wydarzenia,
- cashout - zamknięcia kuponu przed zakończeniem meczu. 

STS.
Star - Typ Sport to doświadczony bukmacher, który w swojej ofercie przedstawia wiele opłacalnych propozycji. Ciekawa strona, aplikacja mobilna, bonusy powitalne, wysokie kursy, profesjonalna obsługa klienta, wygodne wpłaty i wypłaty - to niewątpliwe zalety operatora. Dodatkowo STS oferuje swoim graczom kody promocyjne, które upoważniają do odbioru 30 PLN freebet, do 30 zł na zakład bez ryzyka, 100% pierwszej wpłaty do 1200 zł, a także wiele innych korzyści. Kod bonusowe należy wpisać podczas rejestracji. Po otrzymaniu bonusu możesz cieszyć się znakomitą ofertą tego popularnego operatora. 
 Pasjonaci i obstawianie zakładów.