Rejestracja Logowanie

Przewodnik "must-read" po azjatyckich overach/underach 28.01.2020 09:30

Znając już specyfikę takich terminów jak azjatycki handicap, powinniśmy zapoznać się jego najważniejszymi wytycznymi, ponieważ one w głównej mierze kształtują obstawianie u doświadczonych graczy. Dobrze rozpracowaną całą procedurę ma platforma Vodds. Tam możemy znaleźć popularny agregator bukmacherski, który zawiera wszystkie najważniejsze dane i statystyki. O co chodzi w azjatyckich overach oraz underach? Wszystkiego dowiemy się z poniższego artykułu.

Azjatycki handicap na platformie VOdds

Platforma VOdds już od kilku lat daje nam możliwość dokładnego zapoznania się z terminem azjatyckich over/under. Znając definicję i specyfikę azjatyckiego handicapu możemy zapoznać się z over/under, ponieważ one stanowią podstawę obstawiania za pomocą tego schematu. Ilość jaką mają azjatyckie over/under jest naprawdę duża, dlatego warto zapoznać się z kilkoma najważniejszymi. Są one proste w rozumieniu, więc łatwo je też zastosować.

System zwany "azjatyckie over/under" wymyślił ponad dwadzieścia lat temu jeden z dziennikarzy z Indonezji. Od samego początku nadrzędną sprawą była walka o dobro gracza, obstawiającego zakłady bukmacherskie. Wśród azjatyckich over/under mamy aż 18 sposobów. My zaproponujemy pięć najpopularniejszych, gdyż są one najlepsze w zastosowaniu.

- Handicap 0 - czyli tradycyjny kupon, w którym wygrywamy wtedy, gdy obstawiona przez nas drużyna zdoła zwyciężyć. Nie ma więc tutaj żadnych dodatkowych haczyków,
Handicap -0.25 - tutaj mowa o możliwości wygrania pewnej kwoty również w przypadku remisu w danym meczu. W tym przypadku będzie to 50%.

- Handicap -2.00 - w tej sytuacji wygrywamy tylko i wyłącznie, gdy nasza drużyna wygra i strzeli co najmniej trzy bramki. W innych przypadkach jesteśmy na straconej pozycji. Dostajemy tylko zwrot w momencie wygranej i dwóch goli,

- Handicap - +2.00 - w tej sytuacji wygrywamy, gdy nasza drużyna zwycięży, zremisuje lub przegra jedną bramką,

- Handicap +0.50 - bardzo dobra opcja dla graczy, którzy boją się obstawiać konkretne liczby. Wygrywamy, gdy sukces odniesie nasza drużyna lub nawet zremisuje. Tylko porażka pozbawia nas pieniędzy.


Przewodnik "must-read" po azjatyckich overach/underach