Rejestracja Logowanie

VIA Play - Nowa platforma z ligą niemiecką! Co jeszcze w ofercie? 28.11.2020 01:43

Od sezonu 2021/2022 Bundesliga będzie transmitowana na platformie VIA Play. Nordic Entertainment Group przejmie prawa do rozgrywek, a to właśnie skandynawska firma streamingowa jest zgodnie z umową właścicielem VIA. Od końca sezonu 2024/2025 VIA jako jedyna platforma w Polsce będzie miała prawo do transmitowania rozgrywek. Tym samym w naszym kraju mecze niemieckiej piłki kopanej znikną z Eleven Sport oraz Canal + Sport.

Dostęp w naszym kraju

W Polsce dostęp do VIA kosztować będzie jedynie 34 złote miesięcznie. Skandynawska sieć z racji niskiego abonamentu od samego początku będzie walczyć o wysoką pozycję na rodzimym rynku. Wyłączność na ligę niemiecką i niska opłata miesięczna to nie wszystko. VIA Play dostępne będzie tylko w internecie co oznacza oczywiście, że transmisje online przybierają na sile. Canal Plus Sport i Eleven Sport, które również mają w swojej historii transmitowanie ligi niemieckiej posiadają możliwość odbioru poprzez telewizory i anteny satelitarne. Rozwiązania starego typu pomimo archaicznych skojarzeń nadal jednak nie są zdeaktualizowane.

Liga niemiecka i nie tylko...

Poza dostępem do Bundesligi odbiorcy będą mogli zapoznać się z kolekcją ponad 8000 filmów i seriali z oferty NENT Group. Trzeci kwartał przyszłego roku to sugerowana data premiery VIA w Polsce. Nowy gracz, który pojawi się na polskim rynku w swojej zagranicznej ofercie posiada również prawo to transmitowania Ligi Mistrzów, Premier League, NHL, UFC, European Tour oraz NFL.

Polscy piłkarze tacy jak Kuba Błaszczykowski, Jan Furtok, Łukasz Piszczek i Robert Lewandowski wspierają budowanie wartości i rozpoznawalności ligi niemieckiej, a obecność VIA w Polsce spotyka się z ich aprobatą.

Niska miesięczna opłata, dobra oferta transmisji i biblioteka seriali oraz filmów jest tym co bardzo przyciąga potencjalnych nabywców usługi. VIA Play jako skandynawska sieć z całą pewnością trafi w zapotrzebowanie polskich kibiców. Fani piłki kopanej w naszym kraju to ludzie, którzy są w stanie wiele zapłacić, aby móc obejrzeć mecze swoich ulubionych zespołów.

VIA Play - Nowa platforma z ligą niemiecką! Co jeszcze w ofercie?